KLASIČAN BALET | CLASSICAL BALLET

Tatiana Ulitina
profesionalne klase | professional division
radni dani/Work days
9:30 – 11:00
15:30 – 17:00
17:00 – 18:30
20:00 – 21:30
subota/Saturday
14:30 – 16:00

Verica Radenković
pripremne klase | preparatory division
deca od 6 -10 godina | kids from 6 - 10 years old
sreda/Wednesday
19:15 - 20:15
subota / Saturday
10:30 - 11:30

Grupa ADV/Group ADV
utorak, četvrtak / Tuesday, Thursday
19:00 - 20:00

Ekatarina Ulitina
profesionalne klase | professional division
ponedeljak, sreda, četvrtak/Monday, Wednesday, Thursday
16:00 – 17:30
utorak, petak/Thuesday, Friday
15:30 – 17:00

Nathan Cottam
rekreativne klase | recreation division
ponedeljak, petak/Monday, Friday
19:30 - 21:00
sreda/Wednesday
18:30 - 20:00

Snežana Paunić
najmladje pripremne klase | juniors preparatory division
deca od 4 - 6 godina | kids from 4 - 6 years old

Grupa A | Group A
Ponedeljak, sreda / Monday, Wednesday
17:30-18:30



KLASIČAN I SAVREMENI REPERTOAR PROFESIONALNE KLASE |
CLASSICAL AND CONTEMPORARY REPERTOARY PROFESSIONAL DIVISION

Verica Radenković
utorak,četvrtak / Tuesday,Thursday
11:00 - 12:30

Milica Jević
profesionalne klase | professional division
subota/Saturday
19:00 - 21:00



ISTORIJSKE IGRE
Svetlana Bučevac
subota/Saturday
9:00 - 10:30


KARAKTERNE IGRE | CHARACTER DANCE
Ekatarina Ulitina
subota/Saturday
16:00 – 17:30



SAVREMENA IGRA | CONTEMPORARY DANCE
Ella Landesman
pripremne rekreativne i profesionalne klase | preparatory recreation and professional division
utorak, četvrtak/ Thuesday, Thursday
18:30-20:00




PRIMENJENA GIMNASTIKA | APPLIED GYMNASTICS
Snežana Paunić
pripremne, rekreativne i profesionalne klase | preparatory, for recreation and professional division
subota / Saturday
10:30 – 12:00
subota / Saturday
12:00 – 13:00



MJUZIKL
Milan Gromilić
subota, nedelja/Saturday, Sunday
13:00- 14:30



EDUKACIJA PEDAGOGA, KOREOGRAFSKA KOMPOZICIJA
Aleksandar Josipović
Majstorski kurs od 05.04.2014. do 09.04.2014.



PILATES
Ella Landesman
ponedeljak, sreda, petak/Monday, Wednesday, Friday
11:30 - 12:30
utorak, četvrtak/Thusday, Thursday
20:00 - 21:00
subota /Saturday
8:30 - 9:30



JOGA | YOGA
Nathan Cottam
sreda/Wednesday
20:15 - 21:15
nedelja/Sunday
12:45 - 13:45



HATA JOGA | HATHA YOGA
Sladjana Jovančić
utorak/Thuesday
10:15 - 11:30
cetvrtak/Thursday
10:15 - 11:30
cetvrtak/Thursday
10:15 - 11:30